اگر شما صاحب کارخانه, کارگاه و یا هر نوع تولیدی هستید برای فروش محصول خود می بایستی از یک نوع بسته بندی استفاده کنید.

بسته بندی ضمن تأمین حداقل اثرات اقتصادی و زیست محیطی، نیازهای محصول را برآورده می کند. بسته بندی خوب از مواد مناسب در ساختار خود استفاده می کند. هرگونه خلل یا غفلت عمدی و سهوی در تدوین اهداف بسته بندی، موجب خلق اقتصادی کاذب و افزایش خطاهای سیستمی می گردد. بسته بندی به افزایش شناخت برند کمک می کند. به محض اینکه مشتری بسته را مشاهده کرد، می تواند بلافاصله آن را با شرکت یا برند ارتباط دهد.

حال به نظر شما شرینگ پک چیست ؟ شرینگ پک یک نوع بسته بندی از فیلم های مختلف مانند پی وی سی نرم و خشک, پلی اتیلن, پلی الفین و استرچ است. شما می توانید با استفاده از این بسته بندی محصول خود را به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم بسته بندی کنید.
این موضوع را در نظر داشته باشید از شرینگ پک هم برای بسته بندی محصولات کوچک مانند آب معدنی و هم برای بسته بندی کالاهای بزرگ مانند انواع جعبه و لوازم صنعتی استفاده می شود.

هرکدام از شرینگ ها برای چه بسته بندی مناسب هستند ؟

هرکدام از شرینگ ها برای چه بسته بندی مناسب هستند ؟

برای آن که بهترین استفاده را از شرینگ بسته بندی انجام بدید می بایستی با آن ها آشنا شده ، مشخصات ، شرایط نگهداری و کاربردهای آنها را بخوبی بشناسید . یکی از مهم ترین نکات ، استفاده درست از فیلم می باشد, برای مثال برای بسته بندی محصولات سنگین می بایستی از فیلم های پلی اتیلن و استرچ صنعتی با میکرون بالاتر و برای محصولاتی که دارای جسم کوچکی هستند از فیلم پی وی سی و پلی الفین استفاده نمائید.

نحوه عملکرد دستگاه شرینگ پک چگونه است ؟

این دستگاه دارای یک میز در ابتدا دستگاه است که می بایستی محصول مورد نظر را بر روی آن بگذارید, سپس محصول وارد دستگاه می شود و توسط حرارت موجود در دستگاه فیلم بسته بندی به دور محصول چسبیده خواهد شد و در آخر به صورت بسته بندی شده به میز انتهای دستگاه می رسد. که البته در دستگاه های تمام اتوماتیک نحوه کار کمی پیچیده تر خواهد بود .

دلایل استفاده از شرینگ پک

چرا از شرینگ پک استفاده کنیم ؟

امروزه بسته بندی یکی از نکاتی است که تولید کنندگان به آن توجه بسیاری دارند, اما به نظر شما چرا بسته بندی اهمیت بسیار بالایی دارد ؟

 

  • صرفه جویی در هزینه بسته بندی :

شما با استفاده از شرینگ پک محصولات خود را فیلم هایی بسته بندی خواهید کرد که دارای هزینه مناسبی هستند, از دیگر دلایلی که باعث می شود هزینه تولید کاهش یابد تمام اتومات بودن بعضی دستگاه های شرینگ می باشد, با وجود این امکان دستگاه تولید, خود به تنهایی تولید را انجام می دهد و نیازی به وجود یک شخص برای مشارکت در این کار وجود ندارد.

  • ایمن در برابر ضربات :

محصولات دارای ارزش بسیاری هستند و در صورتی که ضربه ای به آن ها وارد شود ارزش اصلی خود را از دست می دهند, از این رو با استفاده از شرینگ پک می توانید از اصابت هر گونه ضربه به محصول جلوگیری کنید, همچنین این بسته بندی در برابر ورود گرد و خاک و آلودگی به داخل محصول نیز مقاوم است.

  • دارای حمل و نقل آسان است :

در بسته بندی محصولات توسط دستگاه شرینگ فیلم استفاده شده به صورت کامل بر روی محصول عایق می شود, به همین خاطر فضای زیادی را اشغال نمی کند. همچنین این فیلم ها دارای وزن بسیار کمی هستند و هیچ تاثیری در سختی حمل و نقل ندارند.در ضمن با استفاده از بسته بندی چندتایی می توانید حمل و نقل را سریعتر و آسان تر انجام دهید .

  • بسته بندی انواع محصولات :

شما می توانید از ریز ترین تا درشت ترین محصولات  را از طریق دستگاه شرینگ به راحتی بسته بندی کنید.

و در آخر اینکه بسته بندی مناسب ، بدون در نظر داشتن وظایف و عملکردهای آن غیر ممکن است. برای بسته بندی موثر و کارآمد ، می بایست در گام نخست در مورد انواع فیلم های بسته بندی اطلاعات کافی داشته باشید و در نهایت باید بسته‌ای تولید کرد که زیبا و در خور توجه بوده و به عنوان یک تجربه منحصر به فرد فراموش نشدنی و لذت بخش باشد. در بسته بندی و ایجاد یک بسته مناسب و چشمگیر، باید از دو دیدگاه به ان نگریست؛ یکی از جنبه هنری و خلاق و دیگری در نظر داشتن نکات فنی و نیازهای بازار، اهمیت هر کدام از این دیدگاه ها در گرو درک واقعی سهم دیگری است.

چرا از نایلون شرینگ پک استفاده کنیم؟

نکات مهم در استفاده از نایلون شرینگ پک ؟

رول های شرینگ پک دارای حساسیت هایی می باشند, در صورتی که از آن ها به خوبی محافظت نشود در شرایط نگهداری نامناسب  کیفیت و کاربرد خود را از دست خواهند داد.

حال این حساسیت ها شامل چه مواردی می شوند ؟

  • رول نایلون شرینگ دارای یک حلقه مقوایی یا پلاستیکی به نام بوبین می باشد در صورتی که فشار بیش از حد به آن وارد شود حالت اصلی خود را از دست می دهد, با تغییر شکل بوبین در زمان بسته بندی به مشکل بر خواهید خورد.
  • از دیگر حساسیت های این نایلون می توان به رطوبت اشاره کرد, هنگاهی که رطوبت بر روی آن تاثیر بگذارد بوبین مقوایی آن حالت خود را از دست می دهد. برای جلوگیری از این مورد می بایستی از آن در محیط خشک نگهداری کنید و یا درخواست تولید فیلم بر روی بوبین پلاستیکی را داشته باشید
  • در زمان انجام شرینگ می بایستی توجه بسیاری به میزان حرارت وارده به فیلم داشته باشید, در صورتی که حرارت بیش از حد باشد نایلون شرینگ ذوب شده و بر روی محصول دچار پارگی خواهد شد . این مورد به راحتی با تنظیم میزان حرارت دستگاه شرینک به راحتی قابل حل خواهد بود .
  • در صورت قرار گرفتن در برابر نور آفتاب آسیب خواهد دید, به همین دلیل بهتر است در فضای بسته از آن نگهداری کنید.

 

آشنایی با انواع دستگاه شرینگ :

هنگامی که قصد خرید دستگاه شرینگ و یا بسته بندی توسط آن را داشته باشید بهتر است اطلاعاتی درباره انواع مدل های آن داشته باشید. با مطالعه این بخش از مقاله شرکت پارس اورنگ آریانا می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید.

دستگاه شرینگ پک کابینی

دستگاه شرینگ پک کابینی :

 در صورتی که دارای یک کسب و کار کوچک در خانه و یا کارگاه هستید برای بسته بندی محصولات خود به دستگاهی نیاز خواهید داشت که دارای جسه کوچک و حمل و نقل آسان باشد.

از دیگر مزایا می توان به قیمت دستگاه شرینگ کابینی اشاره کرد, این دستگاه دارای قیمت مناسبی می باشد و شما می توانید برای خود به سادگی تهیه کنید.

شما می توانید به وسیله این دستگاه محصولات بسیاری از جمله کتاب, شیرینی, مواد غذایی, دارو و موارد بسیار دیگری را بسته بندی کنید.

دستگاه شرینگ پک تونلی نیمه اتومات

دستگاه شرینگ پک تونلی نیمه اتومات :

دستگاه شرینگ تونلی نیمه اتومات تنها تفاوتی که با دستگاه تمام اتومات دارد در عمل دوخت نایلون شرینگ به دور محصول به صورت دستی انجام می شود.

دستگاه شرینگ پک تونلی تمام اتومات

دستگاه شرینگ پک تونلی تمام اتومات :

این دستگاه تمامی اقدامات از جمله دوخت و نوار نقاله را به تنهایی انجام می دهد و احتیاجی به یک اپراتور حرفه ای برای کار با دستگاه ندارد, این دستگاه تنها به شخصی احتیاج دارد که محصول تکی و یا چند عددی را بر روی نوار نقاله قرار دهد.

این دستگاه مناسب برای کارخانه و تولیدی هایی است که در تیراژ بالا تولید محصول دارند و زمان زیادی برای بسته بندی محصولات ندارند. بهترین فیلم برای استفاده هنگام شرینک با این دستگاه فیلم شرینک پلی الفین است

مزایا استفاده از شرینگ پک دوگانه :

یک دستگاه شرینگ برای بسته بندی احتیاج به یک سوخت برای احاطه کردن فیلم بسته بندی به دور محصول مورد نظر احتیاج دارد, دستگاه های شرینگ ساده برای ایجاد حرارت از نیرو برق استفاده می کنند, این موضوع باعث شده تا پس از گذشت مدتی هدر رفت نیرو بسیار زیادی داشته باشند, برای برطرف کردن این موضوع تولید کنندگان می توانند از دستگاه شرینگ پک دوگانه سوز که از برق و گاز استفاده می کند بهرمند شوند.

با استفاده از این دستگاه ماهانه هزینه بسیار کمی را برای سوخت استفاده شده پرداخت خواهید کرد و این یکی از مهم ترین مزایا استفاده از دستگاه شرینگ پک دوگانه است.

تفاوت شرینگ پک ساده با رنگی

تفاوت شرینگ پک ساده با رنگی :

در تولید شرینگ پک ساده و رنگی هیچ تفاوتی وجود ندارد, اما استفاده از هرکدام دارای مزایایی می باشد, برای مثال در صورتی که محصول شما می بایستی در بسته بندی مورد مشاهده قرار گیرد می بایستی از شرینگ پک ساده استفاده کنید.

استفاده از شرینگ پک رنگی نیز باعث جذابیت بسته بندی و محصول می شود و با این کار ممکن است فروش بیشتری داشته باشید.

برای تهیه شرینگ رنگی تنها کافیست در زمان تهیه فیلم بسته بندی رنگ آن را به دلخواه انتخاب کنید.

قیمت فروش شرینگ پک در شرکت پارس اورنگ آریانا :

همان طور که اطلاع دارید دستگاه شرینگ پک دارای مدل های بسیار مختلفی است, به همین خاطر می بایستی برای خرید دستگاهی را درنظر بگیرید که دارای امکانات کافی برای کسب و کار شما باشد, برای مثال در صورتی که کسب و کار شما کوچک و در خانه اداره می شود می توانید از شرینگ پک کابینی استفاده کنید, این دستگاه تمامی انتظارات شما را برآورده خواهد کرد و یا در صورتی که دارای کارگاه با تولید متوسط هستید می توانید برای خود دستگاه شرینگ نیمه اتومات را خریداری کنید و در آخر هنگاهی که دارای کارخانه با تولید انبوه هستید بهترین انتخاب برای شما دستگاه شرینگ پک تمام اتومات دوگانه سوز می باشد.

تمامی این دستگاه ها در شرکت پارس اورنگ آریانا موجود می باشد و شما می توانید آن ها را به سادگی و با بهترین قیمت موجود در بازار تهیه کنید.

نحوه سفارش انواع شرینگ پک

نحوه سفارش انواع شرینگ پک :

امروزه خرید اینترنتی بهترین روش برای خرید انواع محصولات می باشد, زیرا در این روش شما می توانید خرید خود را از نقاط مختلف کشور و با صرفه جویی در وقت خود انجام دهید.

در صورتی که قصد خرید دستگاه شرینگ پک را دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با مشاورین فروش این شرکت تماس بگیرید و از قیمت خرید دستگاه شرینگ پک و نحوه ارسال آن مطلع شوید.

شرکت پارس اورنگ آریانا با ارائه خدمات پس از فروش در کنار شما خواهد بود و در صورت وجود هرگونه مشکلی می توانید از خدمات این شرکت استفاده کنید.